Ginkgo biloba - jinan list bylinný čaj 50g Wolfberry

 
  • 1 z 2
 

Ginkgo biloba bylinný čaj Wolfberry 50 g se díky svému složení používá k přípravě čaje, který mnozí vyhledávají během stresového období, podporuje totiž prokrvování mozku a tím má blahodárný vliv na nervový systém.

Dostupnost 5 dnů
Cena 23 Kč bez DPH
27 Kč    
Kód produktu TEA913
Značka Wolfberry
Kategorie Čaj
 
Jak připravovat nálev z Ginkgo biloby Čaj si připravíme ze sušených listů, které spaříme vroucí vodou. Do 1 litru vody dáme vrchovatou kávovou lžičku, necháme vyluhovat 10 min.

Schválená lékařská tvrzení
•  duševní rovnováha
•  mikrocirkulace krevního systému
•  kognitivní funkce
•  normální činnost mozku
•  periferní oběhový systém – oči - slyšení
•  antioxidant

Listy ginkgo biloby, známé také pod názvem jinan obsahují flavonoidy, organické kyseliny a další cenné látky. Ginkgo biloba díky obsahovým látkám urychluje přítok krve do mozku, rozšiřuje cévy, zlepšuje cirkulaci krve a zvyšuje průtok v kapilárách. Má významné antioxidační účinky. Preventivně se užívá proti náhlým mozkovým příhodám a proti infarktu myokardu. Příznivě ovlivňuje paměť a používá se jako prevence proti civilizačním chorobám.

Charakteristika
Tento strom, který dosahuje výšky až 35 metrů, patří k nejstarším rostlinám na naší planetě. Je totiž mimořádně odolný vůči klimatickým změnám a přírodním živlům, několik z nich přežilo i nedaleký výbuch atomových bomb v Japonsku.

Ginkgo biloba se pyšní nádhernou korunou zajímavých listů. Pochází z Číny, kde ho dodnes uctívají pro své léčebné účinky. O ginkgo bilobě se zde také říkalo, že dokáže odvrátit zlo a oheň, a proto byl hojně vysazován před domy a chrámy.

Dávkování
Čaj postačí pít 3x denně. Užíváme tři týdny a potom na čtrnáct dní uděláme přestávku.

Skladování
Skladujeme v uzavíratelné nádobě na tmavém a suchém místě.

Obsah
50 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde