Řebříček nať bylinný čaj 50g Wolfberry

 
  • 1 z 2
 

Řebříček bylinný čaj Wolfberry 50 g se nejčastěji připravuje jako čaj. Vzhled řebříčku je tak specifický, že záměna za jinou rostlinu je skoro nemožná. Je to bylinka určená hlavně pro ženy.

Dostupnost 5 dnů
Cena 15 Kč bez DPH
17 Kč    
Kód produktu TEA918
Značka Wolfberry
Kategorie Čaj
 

Jak připravit odvar z řebříčku
Jednu vrchovatou čajovou lžičku zalijeme 1/4 litru horké vody a krátce vyluhujeme.

Schválená lékařská tvrzení
•  Normální funkce močových cest
•  Normální trávení
•  Normální funkce dýchacíh systému
•   Menstruační komfortCharakteristika
Řebříček se používá při nespecifických žaludečních problémech a nedostatečném nebo porušeném trávení. Dále při poruchách látkové výměny, revmatizmu, dně, klimakterických a menstruačních problémech. Podporuje normální funkce močových cest, trávení, dýchacíh systému, menstruační komfort Vykazuje potopudný, horečku snižující, krevní tlak snižující, stahující a močopudný účinek.

Je to rozšířená bylinka, která při kvetení dorůstá výšky až 80 cm. Právě podle tvaru jeho lístků vzniklo i české jméno, připomíná totiž prastarý žebřík. Roste na loukách, lesních cestách, na krajích polí, nebo i na zahradkách.

Staré „bylináře“ označují řebříček za „spásu všech chorob“. Říká se, že ženy by se uchránily před mnohými těžkostmi, kdyby občas sáhly po řebříčku!“ Je jedno, zda si vypije šálek čaje z řebříčku mladá dívka s nepravidelnými měsíčky nebo ženy v přechodu či po přechodu. Řebříček velice dobře působí na dělohu.

Dávkování
Při vnitřním užívání řebříčku je nutné dodržovat přiměřené dávkování, protože v opačném případě hrozí závratě a bolesti hlavy. Doporučené jsou 3 šálky denně. Řebříček by se také neměl užívat dlouhodobě.

Skladování
Skladujeme v uzavíratelné nádobě na tmavém a suchém místě.

Obsah
50 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde