Champagne Gremillet Brut Blanc de Noirs 0,75 l

 
 

Champagne Gremillet Brut Blanc de Noirs 0,75 l. Champagne Blanc de Noirs má velmi pěknou bledě zlatou barvu s okrovými odlesky, zářivou a průzračnou s jemným perlivým límcem. Příjemné aroma plné ovoce a slunce s kořeněnými stopami. Champagne plného těla a bohaté a lahodné chuti.

Dostupnost 5 dnů
Cena 699 Kč bez DPH
846 Kč    
Kód produktu VSCH0000105
Značka Gremillet
Kategorie champagne
 

Degustace: Champagne Blanc de Noirs má velmi pěknou bledě zlatou barvu s okrovými odlesky, zářivou a průzračnou s jemným perlivým límcem. Příjemné aroma plné ovoce a slunce s kořeněnými stopami. Champagne plného těla a bohaté a lahodné chuti.

Vinifikace: Alkoholická fermentace při 16°C, malolaktická fermentace při kotrolované teplotě v nerezových tancách. Minimální doba zrání je 28 měsíců.

Gastronomie: Doporučujeme k mořským plodům.

Země původu: Francie   Vinářská oblast: Champagne
Dodavatel: Champagne Gremillet, Francie   Odrůda: 100% Pinot Noir
Ročnik: na dotaz   Objem: 75 cl
Konzumace: 7-9°C      
Zrání v dubovém sudu: Ne   Kombinace k: Ryby a plody moře

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

GremilletRodina Gremillet se věnovala vinařství již od 18. Století. V roce 1979  vytvořili vlastní Champagne. Vinice, ze kterých se vyrábí šampaňské Gremillet rostou na prudkých, sluncem zalitých svazích. Majetek Gremillet se nachází na 35 ha v malé vesnici 45 kilometrů od Troyes, historického hlavního města Champagne, 180 kilometrů jižně od Paříže.

Dnes se šampaňské prodává ve více než šedesáti zemích a podává se ve více než padesáti velvyslanectvích a konzulátech při různých příležitostech po celém světě.

Druhou generaci rodiny tvoří Jean Christophe a Anne Gremillet, ke kterým se nyní připojili manželé Karine a Stéphane. Všichni jsou nesmírně hrdí na to, čeho dosáhli a společně se snaží pokračovat v úspěchu podniku Gremillet.

Silné stránky společnosti Gremillet spočívají v konzistentní kvalitě šampaňského. Dalším úspěchem  jsou přední místa v ochutnávkách naslepo při nejprestižnějších vinařských soutěžích. Balení Champagne Gremillet jsou snadno rozeznatelné od jiných konkurenčních produktů se silnou identitou.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více zde